background

درباره ما

با طبیعی کالا سلامتی خود را پس انداز کنید

گروه طبیعی کالا ، متشکل از برخی اساتید و کارشناسان رشته های پزشکی ، طب سنتی ، تغذیه و مدیریت ، با هدف توسعه و ترویج تولید و مصرف مواد غذایی سالم و طبیعی در سال 1394 شروع به کار کرد.

فاز اول این فروشگاه با عرضه چند قلم کالای اساسی از جمله : انواع روغن های زیتون ، حیوانی و کنجد ، عسل ، آبلیمو ، سرکه ، آبغوره در آبان سال 1394 راه اندازی گردید.

طبیعی کالا با شناسایی تامین کنندگان محصولات سالم و طبیعی ، قصد دارد حلقه واسطی بین مصرف کنندگان و تولید کنندگان معتبر و خوشنام محسوب شود. از این رو یکی از استراتژی های راهبردی این گروه ، کاهش هزینه های درمانی ناشی از مصرف محصولات غذایی بسته بندی شده و صنعتی ، در آینده است.

در این مسیر و سمت همکاری کلیه تولید کنندگان معتبر محصولات ذکر شده را به گرمی می فشاریم.

تحویل کالاهای خریداری شده از طبیعی کالا در تهران ، درب منزل و برای خریدهای بالای 100.000 تومان رایگان بوده و سبد های خرید جزئی و شهرستانی مشمول پرداخت هزینه حمل می شود.

گوش شنوای اعضای گروه طبیعی کالا آماده پذیرش هرگونه پیشنهاد سازنده از طرف شما بازدید کنندگان و خریداران گرامی است. در صورت نیاز به کالایی خاص و عدم موجودی آن در فروشاه ما ، نام و مشخصات آن را ارسال فرمایید. بامصرف محصولات غذایی طبیعی و سالم هزینه های درمانی خود را کاهش دهید.

با طبیعی کالا سلامتی خود را پس انداز کنید.

اطلاعات تماس:

آدرس دفتر مرکزی: ایران، تهران، خیابان ولیعصر عج، نرسیده به توانیر، کوچه ترابنده، پلاک ۶، طبقه اول

تلفن تماس: 2188770442

مدیریت فروشگاه: آقای غلامرضا عباسی

تلفن همراه: 09126038611